2018 Fall Soccer Results


Sunday, November 11, 2018 @ 11:00am
Final
     Maiorano 1
Team 10 - Eichenlaub (Grades 4/5 Coed) 1
 
Sunday, November 11, 2018 @ 11:00am
Final
    Meskel 3
Team 1 - Traficante (Grades 8-12 Coed) 5
 
Saturday, November 10, 2018 @ 11:00am
Final
    McGregor 1
Team 1 - Traficante (Grades 8-12 Coed) 3
 
Saturday, November 10, 2018 @ 9:30am
Final
    Team Meskel 2
Team 4 - Gounder (Grades 8-12 Coed) 2
 
Saturday, November 3, 2018 @ 12:30pm
Final
    Gounder 0
Team 1 - Traficante (Grades 8-12 Coed) 4
 
Saturday, November 3, 2018 @ 12:15pm
Final
    Deshpande 5
Team 10 - Eichenlaub (Grades 4/5 Coed) 3
 
Saturday, November 3, 2018 @ 9:30am
Final
    Team 9 0
Team 2 - Fanik (Grades 4/5 Coed) 3
 
Saturday, November 3, 2018 @ 8:15am
Final
    Team 1 - Doshi 0
Team 4 - Harris (Girls Only Grades 4/5/6) 1
 
Saturday, October 20, 2018 @ 12:15pm
Final
    Hart 4
Team 10 - Eichenlaub (Grades 4/5 Coed) 0
 
Saturday, October 20, 2018 @ 10:00am
Final
    Team 4 0
3 Martino (2nd Grade Coed) 5
 
Saturday, October 20, 2018 @ 9:45am
Final
    Alnadi 1
Team 7 - Kumar (Grades 6/7 Coed) 3
 
Saturday, October 20, 2018 @ 9:30am
Final
    Meskel 3
Team 1 - Traficante (Grades 8-12 Coed) 1
 
Saturday, October 13, 2018 @ 9:30am
Final
    Alnadi 2
Team 1 - Traficante (Grades 8-12 Coed) 5
 
Saturday, October 6, 2018 @ 12:01pm
Final
    Team 12 4
Team 2 - Fanik (Grades 4/5 Coed) 2
 
Saturday, October 6, 2018 @ 11:15am
Final
    Kyodonieus 1
Team 7 - Kumar (Grades 6/7 Coed) 5
 
Saturday, October 6, 2018 @ 11:00am
Final
    McGregor 2
Team 1 - Traficante (Grades 8-12 Coed) 2
 
Saturday, October 6, 2018 @ 11:00am
Final
    Trela 1
Team 10 - Eichenlaub (Grades 4/5 Coed) 1
 
Saturday, October 6, 2018 @ 10:45am
Final
    Team 2 - Illapani 1
Team 4 - Harris (Girls Only Grades 4/5/6) 0
 
Saturday, September 29, 2018 @ 11:15am
Final
    Team 5 0
3 Martino (2nd Grade Coed) 1
 
Saturday, September 29, 2018 @ 11:00am
Final
    Team Traficante 3
Team 4 - Gounder (Grades 8-12 Coed) 2
 
Saturday, September 29, 2018 @ 11:00am
Final
    Gounder 2
Team 1 - Traficante (Grades 8-12 Coed) 3
 
Saturday, September 29, 2018 @ 10:00am
Final
    Team 1 5
4 Parikh (2nd Grade Coed) 0
 
Saturday, September 29, 2018 @ 9:45am
Final
    Tamraz 3
Team 7 - Kumar (Grades 6/7 Coed) 6
 
Saturday, September 29, 2018 @ 9:45am
Final
    Narayanan 0
Team 10 - Eichenlaub (Grades 4/5 Coed) 5
 
Saturday, September 29, 2018 @ 9:30am
Final
    Team 3 2
Team 2 - Fanik (Grades 4/5 Coed) 0
 
Saturday, September 22, 2018 @ 12:45pm
Final
    Singh 0
Team 7 - Kumar (Grades 6/7 Coed) 6
 
Saturday, September 22, 2018 @ 12:30pm
Final
    Prasad 1
Team 1 - Traficante (Grades 8-12 Coed) 2
 
Saturday, September 22, 2018 @ 10:00am
Final
    Team 5 2
4 Parikh (2nd Grade Coed) 4
 
Saturday, September 22, 2018 @ 9:45am
Final
    Kunamneni 5
Team 10 - Eichenlaub (Grades 4/5 Coed) 1
 
Saturday, September 22, 2018 @ 9:45am
Final
    Eichenlaub 2
Team 8 - Kunamneni (Grades 4/5 Coed) 5
 
Saturday, September 22, 2018 @ 9:30am
Final
    Team 5 1
Team 2 - Fanik (Grades 4/5 Coed) 6
 
Saturday, September 22, 2018 @ 9:30am
Final
Team 4 - Gounder (Grades 8-12 Coed) 2
    Team McGregor 3
 
Saturday, September 22, 2018 @ 8:45am
Final
    Team 2 3
3 Martino (2nd Grade Coed) 1
 
Saturday, September 15, 2018 @ 11:15am
Final
    Wittenburg 0
Team 7 - Kumar (Grades 6/7 Coed) 3
 
Saturday, September 15, 2018 @ 11:00am
Final
    Meskel 3
Team 1 - Traficante (Grades 8-12 Coed) 4
 
Saturday, September 15, 2018 @ 11:00am
Final
    Finklestein 1
Team 10 - Eichenlaub (Grades 4/5 Coed) 1
 
Saturday, September 15, 2018 @ 10:00am
Final
    Team 4 0
3 Martino (2nd Grade Coed) 5
 
Saturday, September 15, 2018 @ 10:00am
Final
    Team 3 1
4 Parikh (2nd Grade Coed) 0
 
Saturday, September 15, 2018 @ 9:45am
Final
    Harris 0
Team 8 - Kunamneni (Grades 4/5 Coed) 7
 
Saturday, September 15, 2018 @ 9:30am
Final
    Team 3 -Kyodonieus 1
Team 4 - Harris (Girls Only Grades 4/5/6) 5
 
Saturday, September 15, 2018 @ 9:30am
Final
    Team #3 Alnadi 1
Team 4 - Gounder (Grades 8-12 Coed) 1
 
Saturday, September 15, 2018 @ 9:30am
Final
    Team 11 1
Team 2 - Fanik (Grades 4/5 Coed) 5